Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Trupi me Bergamot

AROME FLORALE

Krem Trupi me Bergamot

S'ka ende vlerësim

2,350L

Shprehuni dhe kujdesuni për lëkurën tuaj me kremin e trupit Vibrant Bergamot nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në trup me lëvizje masazhi për të shijuar aromën e parezistueshme dhe lëkurën e butë dhe të lëmuar.

I krijuar me 96% përbërës natyralë, duke përfshirë gjalpin Shea të Ganas, me burim nga programi i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, ky krem ​​trupi vegan do t’ju magjeps me aromën e tij delikate, një kombinim të notave agrume të bergamotit, magnolisë delikate dhe zambakut.

Kutia është bërë nga plastika 100% e ricikluar, një pjesë e së cilës është mbledhur nën programin Plastics for Change, dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

 • Locion trupi
 • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
 • E bën lëkurën më të butë dhe më të lëmuar
 • Nuk lyhet dhe nuk ngjitet
 • Kombinim i aromës së agrumeve dhe luleve
 • 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Limonene, Citric Acid, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Farnesol.

 1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.
 2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
 3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
 4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim