Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Trupi White Musk

Locion Trupi White Musk

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,750L.Çmimi i tanishëm është: 1,230L.

Ne e dimë që ju doni një spërkatje të mirë të aromës sonë ikonike White Musk®. Tani imagjinoni nëse mund të keni të njëjtën aromë indulgjente në të gjithë trupin tuaj dhe ta lini lëkurën tuaj të ndjehet e butë. Tingëllon si një ëndërr, apo jo? Përshëndetni Locionin tonë për Trupin White Musk®, shpëtimtarin tuaj të mëndafshtë nga lëkura e thatë, me aromë jo-floreale. Phew!
Formuluar me myshkun tonë pa mizori, ky krem hidratues delikat për të gjithë trupin të josh hundën me një përzierje të freskët trëndafili, jasemini, erëzash të ngrohtë dhe notash qelibari, krijuar për të rifreskuar shqisat, për të qetësuar mendjen dhe për të sjellë në mendje ndjenjat e nostalgjisë së ëmbël .
Po ju themi një sekret: Locion White Musk® i The Body Shop ju jep lumturi sa më shpejt që ta përhapni në të gjitha gjymtyrët. Dhe kur dilni për tu përballur me ditën tuaj, ajo rastësisht mbush ajrin si një kujtesë me erë të ëmbël që rrit vetëbesimin tuaj.
Ashtu si shumë locione të The Body Shop, absorbohet lehtë dhe ndihet pa peshë dhe luksoz në lëkurë. Provoni më shumë produkte nga linja jonë White Musk® për një aromë edhe më të qëndrueshme. Ose pse të mos zbuloni më shumë locione për trupin të The Body Shop?

  • Një locion trupi i freskët dhe aromatik
  • Lë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe aromatike me aromën tonë ikonike White Musk®
  • Bërë me myshk pa mizori

Ujë, Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-20, Glicerinë, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Steareth-2, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Parfum, Alkool Cetearyl, Dimethicone, Fenoksietanol, Benzoat Natriumi, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Maltodekstrin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Disodium EDTA, Hydroxycitronellal, Hidroksid Natriumi, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Kumarin, Ekstrakt i farës Hibiscus Abelmoschus, Acid Citrik.

1. Shtrydhni në duart tuaja një sasi të vogël të Locionit tonë për Trupin White Musk®.
2. Masazhojeni atë në lëkurën tuaj dhe lejoni që aroma e luleve të freskëta të mbushë ajrin.
3. Lëreni të zhytet për disa minuta para se të visheni për atë ditë.
4. Ndërtoni aromën magjepsëse me një spërkatje të Mistit tonë Aromatik White Musk®.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim