Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Luleshtrydhe

Për lëkurë të thatë

Krem Duarsh me Luleshtrydhe

S'ka ende vlerësim

Vegan

850L

I përsosur për hidratim gjatë lëvizjes, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. I mbushur me aromën e luleshtrydheve me shije frutash, formula e lehtë e kremit xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem për duart
  • Ushqen duart
  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme
  • I lë duart të ndjehen më të butë dhe të lëmuara
  • Duart dhe kutikulat do të ndihen të buta si mëndafshi
  • Madhësia e përshtatshme për udhëtimVaj i luleshtrydheve të shtypura në të ftohtë të Komunitetit të Tregtisë së
  • Drejtë nga Gana

Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik / Kaprik, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Parfum, Alkool Cetil, Pentaerythrityl Distearat, Fenoksietanol, Glikol Kaprilil, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Limonene, Myristyl Alkool, Alkool Stearyl, Cinnamal, Acid Citric, Karamel, CI 14700.

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim