Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi me Argan

Aromë gourmand

Xhel Dushi me Argan

S'ka ende vlerësim

950L

Merrni atë trup të bukur të freskuar dhe të pastër me xhelin tonë të dushit me shkumë Argan.

Tani i çertifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e arganit nga Maroku dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, Xheli ynë i palodhur i dushit ndihmon që lëkura të ndihet e butë. Kjo aromë e pasur kremoze është e balancuar me nuanca të myshkut, anise, vaniljes dhe, natyrisht, arganit.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsirë, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska.
Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që nxiheni dhe e doni trupin tuaj.
Plus, shishet tona 750 ml përfshijnë pompën tonë të parë të riciklueshme. Sa e lezetshme është kjo? Thjesht rrotulloni pjesën me kurriz derisa të klikojë për të kyçur dhe zhbllokuar.

  • Xhel dushi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
  • Arrash dhe kremoze
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

ARGAN SHOWER GEL

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Argania Spinosa Extract, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 15985/Yellow 6, CI 14700/Red 4, CI 42090/Blue 1.

Si përdoret

  1. Shkumojeni dhe pastroni trupin tuaj duke shijuar aromen.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim