Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mjete Manikyri

Të gjithë e dimë se sa e lehtë është të neglizhosh thonjtë. Por thonjtë e thatë dhe të copëtuar nuk janë kurrë idealët. Kujdesi për thonjtë tuaj sapo u lehtësua shumë. Aksesorët e duarve dhe thonjve të The Body Shop, kompletet për manikyr dhe kompletet e thonjve janë krijuar për t’i mbajtur thonjtë tuaj të lumtur. Plotësoni kompletet tuaja të thonjve, të manikyrit me gjithçka që ju nevojitet për t’u dhënë formë dhe limuar. Provoni bllokun tonë të lustrimit të thonjve për shkëlqim. Dhe nëse ju duhet një dozë e shëndetshme hidratimi, provoni best-seller absolut: Hemp Hand Protector. Lamtumirë duar dhe kutikula të thata.

S'ka ende vlerësim

600L

Ky produkt ka disa variante. Mundësitë mund të zgjidhen te faqja e produktit