Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Nail Polishing Block

Nail Polishing Block

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

600L

Limoni thonjtë deri në përsosmëri, me këtë gur limues thonjsh. Ky mjet me shumë përdorime limon thonjtë për një pamje të përsosur si në sallon manikyri.

  • Gur limues thonjsh
  • Me katër anë
  • Pastron, limon dhe rregullon qoshet

Përdorni çdo anë të gurit sipas rradhës së numrave të shënuar në secilën anë për një manikyr perfekt.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim