Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Larës Eksfoliues për Duart me Mandarinë & Bergamot – Boost

PËR ÇDO TIP LEKURE

Larës Eksfoliues për Duart me Mandarinë & Bergamot – Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

1,190L

Pastroni dhe eksfoloni butësisht lëkurën e duarve tuaja me sapun të lëngshëm Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Aplikoni një sasi të vogël dhe fërkoni duart nën ujë të rrjedhshëm. Sapuni i tyre i lëngshëm ka një aromë të freskët agrumesh dhe pastron dhe eksfolon duart.

Është krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% vajra esencialë * natyralë dhe të biodegradueshëm * të bergamotit dhe mandarinës dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Ambalazhi është bërë nga plastika 100% e riciklueshme dhe është e riciklueshme.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Sapun i lëngshëm eksfolues për duar
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Pastron dhe freskon lekuren
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Një aromë që ju ngarkon me energji
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Acrylates Copolymer, Kaolin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Hydrated Silica, Limonene, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

  1. Aplikoni një sasi të vogël dhe pastroni duart nën ujë të rrjedhshëm.
  2. Shpërlajeni tërësisht.
  3. Aplikoni kremin e duarve nga seria.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim