Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Freestyle Multi-Tasking Crayons

NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE

Freestyle Multi-Tasking Crayons

S'ka ende vlerësim

INTENSITET I NDËRTUESHËM

Çmimi origjinal qe: 1,550L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Të mërzitur nga e njëjta rutinë e vjetër e grimit? Njihuni me pajisjen tuaj të re për shumë qëllime për sytë, buzët dhe faqet.

Në një shkumës me ngjyrë të butë, ky hero grimi rrëshqet lehtësisht, duke lënë një fund kremoz dhe kadifeje për sytë, buzët dhe faqet në një larmi nuancash argëtuese, të këndshme dhe një përzierje përfundimesh mat dhe shkëlqyese.

Me Gjalpin Shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, formula jonë fuqizohet nga të paktën 89% përbërës natyralë që punojnë shumë, duke e lënë lëkurën dhe buzët të ndjehen të lëmuara dhe të hidratuara që nga aplikimi i parë.

Thjesht rrëshqitni butësisht mbi lëkurën tuaj për një pamje natyrale më të përcaktuar ose paketoni pak më shumë për pamje dramatike dhe mahnitëse. Pavarësisht nëse është një pamje me një ngjyrë ose shumëngjyrëshe, kjo shkumës me ngjyrë mund të përdoret për të krijuar një gamë të gjerë efektesh që thyejnë të gjitha rregullat e grimit.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne gjurmuam dhe testuam ngjyrat tona me ngjyra për shumë qëllime në një panel të larmishëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick në 180 persona nga gjinitë, grupmoshat, tonet e lëkurës dhe llojet e lëkurës për t’u siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 83% ranë dakord që shkumësat me ngjyra Freestyle ishin të rehatshme për t’u veshur me një ndjenjë jo ngjitëse pas aplikimit
 • 82% mendonin se produktet ishin shumë të lehta për t’u aplikuar, veçanërisht për t’i dhënë ngjyrë buzëve të tyre

Dhe për më tepër, shkumësat tona vijnë në një laps prej druri plotësisht të riciklueshëm*, të bërë nga druri i certifikuar nga FSC dhe një kapak alumini* i riciklueshëm.

* Aty ku lejojnë objektet lokale. Ju lutemi hiqni etiketën përpara riciklimit.

 • E disponueshme në 10 nuanca, përfundime mat dhe shimmer
 • I përshtatshëm për sytë, buzët dhe faqet
 • Përfundim i lehtë, kremoz
 • E rehatshme për tu aplikuar dhe veshur
 • I pasuruar me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana
 • Bërë me 89% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga The Vegan Societyv
 • Paketim i riciklueshëm me dru të certifikuar nga FSC

Aqua/Water/Eau, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Acacia Senegal Gum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Pentylene Glycol, Propanediol, Olea Europaea Oil Unsaponifiables/Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil,Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Rhus Verniciflua Peel Cera, Shorea Robusta Resin, Mica, Tocopherol, Arachidic Acid, Myristic Acid, Oleic Acid [ /-CI 77499/Iron Oxides, CI 77492/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide].

 1. Sytë: Rrëshqisni në vijën e qerpikëve të sipërm dhe të poshtëm për efekt të mrekullueshëm; ose krijoni një pamje prej kadifeje të rimelit që mund të përzihet me majat e gishtave për një ngjyrë të pastër ose të hapur. Formula është jo ngjitëse dhe e lehtë.
 2. Buzët: Rrëshqisni mbi buzët tuaja dhe lyejeni me gishta për të krijuar intensitet sipas dëshirës. Formula thahet në një përfundim të rehatshëm të butë mat ose me shkëlqim.
 3. Faqet: Rrëshqisni mbi faqe dhe lyejeni me gishta ose me furçë. Formula përzihet në lëkurë pa mundim për një shkëlqim të shëndetshëm pa prishur pjesën tjetër të grimit tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim