Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh Grejpfrut Rozë

Për lëkurë të thatë

Krem Duarsh Grejpfrut Rozë

S'ka ende vlerësim

Vegan

850L

I përsosur për hidratim në lëvizje, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. E mbushur me vaj grejpfruti rozë, formula e lehtë, krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem duarsh
  • Hidraton duart
  • Lë duart dhe kutikulat të buta si mëndafsh
  • Madhësi e përshtatshme për udhëtim
  • Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajamesh të Ëmbla/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat natriumi, Alkooli Cetil, Distearate Pentaeritritil, Fenoksietanol, Glycol Caprylyl, Alkool Cetearyl, Glukozid Cetearyl, Vaj Portokalli/ Citrus Aurantium Dulcis, Vaj Grejpfruti Rozë/ Citrus Paradisi, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Parfum, Limonene, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Disodium EDTA, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Hexyl Cinnamal, Citral, Acid Citrik, Klorid Natriumi, Sulfat Natriumi, CI 15985, CI 17200.

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim