Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Shea

Sapun për Fytyrën dhe Trupin me Shea

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

450L

Sodium Palmate, Aqua/Water/Eau, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Sorbitol, Coconut Acid, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Methyl Gluceth-20, Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Linalool, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide.

  1. Përdoreni në banjë ose në dush, duke e aplikuar me lëvizje rrethore në trup në lëkurën e lagur.
  2. Lajeni mirë.
  3. Për rezultate më të mira, plotësoni ritualin me një produkt hidratues nga linja Shea.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim