Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Mandarinë

KREM DUARSH

Krem Duarsh me Mandarinë

S'ka ende vlerësim

PER LEKURE NORMALE

850L

Ndihmoni që pëllëmbët dhe trëndafilat të ndjehen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura nga thatësia me kremin tonë më të mirë të duarve satsuma ndonjëherë.

Tani i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e satsumës nga Argjentina dhe gjalpë shea të punuar me dorë nga komuniteti i tregtisë së ndershme nga Gana, hidratuesi ynë vegan i duarve u jep thonjve dhe kutikulave pak TLC dhe ushqen lëkurën me hidratim 48 orësh.

Ky krem për duar nuk është i yndyrshëm, nuk ngjit dhe përthithet shpejt. Ajo gjithashtu ka erë të këndshme dhe vjen në një tub me madhësi udhëtimi, kështu që është e lehtë t’i mbani putrat tuaja të hidratuara në lëvizje.

Thjesht shtrydhni një kukull pasi të keni larë ose dezinfektuar. Jepuni atyre duarve kujdesin që meritojnë gjatë gjithë kohës.

  • Krem për duart
  • E përkryer për lëkurë normale
  • Ushqeni duart me hidratim 48 orësh
  • Formula xhel-krem që përthithet shpejt
  • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Limonene, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Citral, Citrus Unshiu Peel Extract, Linalool, Citric Acid, CI 14700/Red 4.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim