Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Strawberry Eau De Toilette

AROME E EMBEL

Strawberry Eau De Toilette

S'ka ende vlerësim

1,390L

Spërkatni pak ëmbëlsi me parfumin tonë të përmirësuar Strawberry.

Tani i bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale dhe i certifikuar nga The Vegan Society, ju lë juve dhe lëkurës tuaj një aromë freskuese të ëmbël.

Uji ynë aromatik tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme* të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që t’i tregoni planetit tuaj pak dashuri.

Për të marrë një erë të ëmbël si një luleshtrydhe, thjesht spërkateni në qafë dhe pikat e pulsit me masë ose bujari.

  • Eau De Toilette
  • Erë e ëmbël
  • Bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

STRAWBERRY EAU DE TOILETTE
Alcohol (69.9%), Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Alpha Isomethyl Ionone, t-Butyl Alcohol, Limonene, Denatonium Benzoate, Citral.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim