Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balsam me Tea Tree Purifikues & Balancues

PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM

Balsam me Tea Tree Purifikues & Balancues

S'ka ende vlerësim

NEW

1,190L

Rifreskoni flokët me kondicionerin tonë vaj nga pema e çajit për pastrimin dhe balancimin e flokut dhe skalpit.

I certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e pemës së çajit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Kenia dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, super kondicioneri ynë i lë flokët të ndjehen më të butë, më të lehtë, më të shëndetshëm dhe restauruar me lagështi.*

I bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni këtë kondicioner seriozisht freskues si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Tea Tree për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në mënyrë që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Scrub-i i flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Kondicioner freskues i lehtë
E përkryer për flokë të yndyrshëm dhe skalp
Lërini flokët të ndjehen më të butë, më të lehtë dhe të freskët*
Lëri flokët të rikthehen me lagështi*
Erë seriozisht të freskët dhe të pastër
Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

TEA TREE PURIFYING & BALANCING CONDITIONER
Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Lecithin, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Menthol, sr-Spider Polypeptide-1, Limonene, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

 

Si përdoret
1. Në flokë të lagur dhe të pastruar, aplikoni një sasi balsam me madhësi arre.
2. Punoni nga gjatësia e mesme deri në fund.
3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
4. Lëreni për një ose dy minuta.
5. Shpërlajeni tërësisht.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim