Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Larës për Flokët & Trupin Arber

Xhel Larës për Flokët & Trupin Arber

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

Larësi ynë i Flokëve dhe Trupit Arber kombinon përfitimet e një larësi freskues trupi dhe një shampoje të butë për një pastrim pa mundim nga koka te këmbët.
Pavarësisht nëse doni të freskoheni me një dush në mëngjes, në palestër ose para gjumit, lereni këtë mik të vogël të kujdeset për përkëdheljet. Harrojeni investimin në një regjim të tërë, Larësi ynë i Trupit Arbër është një larës flokësh dhe trupi në një tubetë të vogël të pastër. Është perfekte për kur jeni në lëvizje, me nxitim ose thjesht kërkoni të freskoheni pa mundim.
Kjo formulë me shumë funksione e lë lëkurën dhe flokët të ndjehen të pastra, të freskëta dhe të buta. Pjesa me e mire? Larësi i Flokëve dhe Trupit i The Body Shop është I pëlqyer nga shumë për aromën e tij sensuale. Thjesht shkumoni me këtë xhevahir gjithçka-në-një dhe zbuloni shënime të lime-t, koriandrit të lehtë dhe drurit të lëmuar të sandalit.

  • Larës 2-në-1 për trupin dhe flokët
  • Ndihmon për pastrimin e lëkurës dhe zbutjen e flokëve
  • Një aromë drusore sensuale e lime-t, koriandrit dhe drurit të sandalit

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glicerinë, Parfum / Aromë, Ujë Lulesh Anthemis Nobilis, Polisorbat 20, Klorur Natriumi, Laurat Gliceril, Fenoksietanol, Pantenol, Benzoat Natriumi, QuaterniumPropilien Glikol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Acid Citrik, Linalool, Limonene, Acid Glikolik, Hidroksid Natriumi, Vaj Lulesh Anthemis Nobilis, Sorbat Kaliumi.

1. Shtrydhni një sasi të vogël të Larësit tonë të Flokëve dhe Trupit Arber (një sasi e vogël zgjat shumë).
2. Masazhojeni atë në lëkurë dhe flokë, duke e shndërruar në shkumë në banjë ose dush.
3. Shpëlajeni të gjithin dhe keni mbaruar!
4. Nëse nuk merrni mjaft nga ajo aromë drusore, plotësojeni atë me Eau de Toilette Arber.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim