Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin Vibrant Bergamot

AROME FLORALE

Mist për Trupin Vibrant Bergamot

S'ka ende vlerësim

1,690L

Shprehuni dhe shijoni jetën me mistin e trupi Vibrant Bergamot nga koleksioni Choice.

Aplikojeni në të gjithë trupin në çdo kohë të ditës dhe shijoni aromën e freskët.

E krijuar me 94% përbërës me origjinë natyrale, kjo aromë e lehtë, vegane kombinon notat e agrumeve të bergamotit, magnolisë delikate dhe zambakut.

Shishja është prej 42% xhami e ricikluar dhe kapaku është prej alumini. Paketimi është plotësisht i riciklueshëm.

  • Sprej trupi
  • Përdoreni në çdo kohë të ditës
  • Notat e bergamotit, magnolisë dhe zambakut.
  • 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol, Denatonium Benzoate.

  1. Aplikojeni në trup në çdo kohë të ditës.
  2. Shmangni zonën e syve dhe fytyrës.
  3. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim