Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Toner Hidratues për Fytyrën

PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS

Vitamin E – Toner Hidratues për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

1,290L

Toneri ynë hidratues me vitaminë E e freskon lëkurën tuaj duke hequr ndotjen e fshehur. Formula jonë e lehtë dhe ujore tonizon dhe pastrojnë lëkurën pa hequr hidratimin e rëndësishëm. I pasuruar me 96% për origjinë natyrale, është mjaft delikat për të përdorur në mëngjes, në mesditë ose në darkë (ose kurdo që të keni dëshirë për një trajtim freskues). Por ai bën më shumë se sa thjesht kujdeset për lëkurën tuaj. Ai përmban vaj frutash boronicë, i njohur si burim i vitaminës E, të cilin e bëjmë duke përdorur boronica të mbetur nga industrinë e lëngjeve, duke treguar se ka më pak mbetje në përgjithësi. Dhe nuk jemi ndalur këtu – toneri hidratues tashmë vjen në paketim të riciklueshëm*.

Largon çdo mbetje të ndotjes. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, edhe për lëkurë të thatë. I pasuruar me vitaminë E dhe vaj frutash boronicë dhe  i pasuruar me 96% për origjinë natyrale Vegan Testuar dermatologjikisht

Aqua, Glycerin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Diglycerin, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Carbomer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Rubus Idaeus Seed Oil, Parfum, Sodium Hydroxide, Benzyl Benzoate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal.

  1. Lageni një pambuk me toner.
  2. Lëvizni butësisht mbi fytyrë për të tonifikuar dhe larguar çdo mbetje të ndotjes.
  3. Për një regjim të plotë, filloni me pastrimin duke përdorur lëng fytyre të butë me Vitaminë E tonik, pastaj vazhdoni me kremën tonifikuese për ditë Vitaminë E Moisture ose kremën tonifikuese për natë Vitaminë E Night. Zbuloni serinë tonifikuese të plotë me Vitaminë E.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim