Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vitamin E – Krem Nate Ushqyes për Fytyrën

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Vitamin E – Krem Nate Ushqyes për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,090L.Çmimi i tanishëm është: 1,470L.

Kremi ynë i natës vitamina E është lëkura që nuk fle.
Kjo formulë e pasur dhe jo e yndyrshme mbron dhe ushqen intensivisht, duke u kyçur në lagështi në mënyrë që të zgjoheni me lëkurë që është e lumtur, e shëndetshme dhe e hidratuar për 72 orë.

I pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë dy përbërës hero të njohur për vetitë e tyre hidratuese: acidi hialuronik me origjinë natyrore dhe vitamina E. Acidi hyaluronik është një molekulë natyrore që i jep lëkuës hidratim dhe duke e lënë lëkurën të lagësht.

Por ky krem bën më shumë sesa vetëm kujdesi për lëkurën tuaj. Përmban vaj farash të mjedrës, i njohur si burim i vitaminës E, të cilën e bëjmë duke përdorur manaferra të mbetura nga industria e lëngjeve, që do të thotë se ka më pak mbeturina në përgjithësi.

Ne kemi përditësuar paketimin tonë në mënyrë që kremi juaj i preferuar i fytyrës të vijë tani në një kavanoz qelqi të riciklueshëm të bërë nga qelqi 40% i ricikluar që është në krye me një kapak alumini – perfekt për ripërdorim ose riciklim*, përsëri dhe përsëri

  • Lëkura ushqehet intensivisht me lagështi për 72 orë
  • Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe për lëkurën e thatë
  • Pasuruar me Vitaminë E, acid hialuronik me origjinë natyrore dhe vaj farash mjedrës
  • Pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrore
  • Vegan
  • I testuar në mënyrë dermatologjike

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Isocetyl Stearate, Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Rubus Idaeus Seed Oil/Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Panthenol, Parfum/Fragrance, Sodium Stearoyl Glutamate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, CI 14700/Red 4, CI 19140/Yellow 5.

1.Nxirrni një sasi të vogël në majë të gishtave tuaj.
2. Masazhojeni butësisht kremin hidratues në lëkurën tuaj me lëvizje rrethore (mos harroni qafën dhe shmangni buzët dhe sytë!) Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.
3. Për rezultate edhe më të mira, kombinojeni atë me gamën tonë të plotë të kujdesit për lëkurën me Vitaminë E. Ne ju kemi mbuluar me një pastrues, toner, serum, vaj nate dhe krem për sytë me Vitaminë E.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim