Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

White Musk® Flora Eau De Toilette

AROME FLORALE

White Musk® Flora Eau De Toilette

S'ka ende vlerësim

2,450L

White Musk® Flora kombinon notat ngritëse të bergamotit të shndritshëm, muguetit të këndshëm dhe myshkut ngushëllues për një kthesë të freskët, fuqizuese dhe të guximshme në myshkun tonë sensual dhe pa egërsi, që është 100% vegan.

Eau de Toilette tani vjen edhe në një shishe të riciklueshme të bërë me 42% xham të ricikluar, në mënyrë që të mund ta doni planetin tuaj sa herë që myshton. Hiqeni pompën përpara se të ricikloni kapakun dhe shishen tuaj.

  • Ujë tualeti
  • Një aromë e freskët dhe pluhur me lule myshku
  • Notat e bergamotit, muguetit dhe myshkut pa egërsi
  • Shishe dhe kapak i riciklueshëm
  • Vegane
  • 87% përbërës me origjinë natyrale

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim