Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Xhel Dushi Freskues me Peppermint

FRESKON DHE PASTRON

Xhel Dushi Freskues me Peppermint

S'ka ende vlerësim

AROMË MENTEJE

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 670L.

Hyni në dush dhe ndjehuni menjëherë të freskët me Xhelin tonë të Dushit Invigorating Peppermint.

Një nga xhelat tanë të rinj të preferuar të dushit, shndërrohet shpejt në flluska shkume me ndjesi të mirë që lahen, duke e lënë lëkurën e nxehtë të qetësuar dhe të freskuar me lagështi.

Kjo përzierje është pasuruar me vaj esencial mente nga fermat në Mbretërinë e Bashkuar, për të ftohur dhe pastruar menjëherë trupin tuaj të bukur. Është ideale për ditët e verës, pas stërvitjeve ose për ata që thjesht duan të ndihen super të freskët gjatë gjithë vitit.

Për të mos përmendur se është bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale dhe është gjithashtu i regjistruar në Shoqërinë Vegane.

shishe e ricikluar, PAKETË E RICIKLUAR.*

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Xhel dushi ftohës
  • Për trupat e nxehtë dhe aktivë
  • Lë lëkurën e nxehtë të pastrohet dhe freskohet me aromën e mentes
  • I pasuruar me vaj esencial mente nga fermat në Mbretërinë e Bashkuar
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Menthol, Mentha PiperitaOil/Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Linalool, Limonene, Denatonium Benzoate, CI 42090/Blue 1, CI 17200/Red 33.

1. Shtrydhni një sasi të vogël me xhel dushi gjallërues mente mbi lëkurën e lagur në dush, duke e bërë shkumë përpara se ta shpëlani dhe ta thani me një peshqir të bukur e me gëzof.
Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim