Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Xhel për Trupin me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

PËR ÇDO TIP LEKURE

Krem Xhel për Trupin me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 3,390L.Çmimi i tanishëm është: 1,850L.

Rifreskoni lëkurën dhe shqisat tuaja me kremin e trupit Eukalipt dhe Rozmarinë nga koleksioni Breathe.

Kremi nuk është i yndyrshëm apo ngjitës, tekstura e tij është jashtëzakonisht e lehtë dhe aroma është energjike dhe freskuese. Përthithet shpejt dhe e bën lëkurën më të butë, më të lëmuar dhe të ushqyer.

Kremi trupi është vegan dhe është krijuar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% natyral dhe të biodegradueshëm * vaj esencial eukalipt nga Kina, 100% natyral dhe biodegradues * vaj rozmarine nga Spanja dhe vaj ulliri organik nga Italia, i nxjerrë nën Programin e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Kutia është e riciklueshme, përmban xham të ricikluar dhe kapaku është prej alumini.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Locion trupi
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Ushqen dhe hidraton lëkurën
  • Aromë freskuese
  • 97% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Parfum/Fragrance, Cetearyl Glucoside, Phenoxyethanol, Carbomer, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylyl Glycol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Limonene, Tocopherol, Geraniol, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Citric Acid.

  1. Aplikojeni me lëvizje rrethore në lëkurë.
  2. Kushtojini më shumë vëmendje zonave të thata – këmbët, bërrylat, duart.
  3. Prisni që të përthithet përpara se të visheni.
  4. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një efekt edhe më të qëndrueshëm.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim