Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Mandarinë & Bergamot – Boost

Krem Duarsh me Mandarinë & Bergamot – Boost

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

A mund të marrim një high-five për kremin tonë të dorës Boost Happy, që jep energji dhe entuziasëm?

Thjesht shtrydhni një sasi dhe fërkoni pëllëmbët dhe gjinjtë tuaj së bashku. Hidratuesi ynë shkrihet në lëkurë për t’i lënë duart, thonjtë dhe kutikulat të ndjehen të ushqyera me lagështi dhe të çlirohen nga thatësia. Ajo gjithashtu ka një aromë agrume, të këndshme dhe me diell që ju lë të ndiheni të ngritur dhe energjik dhe ju ndihmon të përdorni pak energji pozitive.

Ky krem ​​vegan i duarve është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë të mandarinës dhe bergamotit 100% natyral dhe të biodegradueshëm* dhe vaj ulliri organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia dhe gjalpë Shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana.

Ai vjen gjithashtu në një tub alumini të riciklueshëm**, kështu që ju i dërgoni planetit tuaj edhe disa nga ato atmosfera të mira.

Mbajeni këtë përforcues vibe me madhësi xhepi sa herë që keni nevojë të shpërndani (fjalë për fjalë) atë energji pozitive.

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin. **Kapak plastik gjithashtu i riciklueshëm. Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Krem për duart
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lërini duart të ndjehen të ushqyera me lagështi
  • Aroma ju lë të ndiheni të ngritur dhe energjik
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegan

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim