Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Aloe – Krem Qetësues për Ditën

Për lëkurë të ndjeshme

Aloe – Krem Qetësues për Ditën

S'ka ende vlerësim

Vegan

2,250L

Kremi ynë i Ditës Qetësues me Aloe është si një përqafim i vogël për lëkurën e ndjeshme, duke zbutur butësisht rrugën e saj për tek llojet e lëkurës të thatë duke lënë lëkurën të ndihet e freskuar, e bukur dhe e butë. Merrni frymë, nxirreni dhe thithni mrekullitë e kremit hidratues të aloe vera-s tonë.
Është pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika: me gjemba nga jashtë, xhel i butë qetësues nga brenda. Formula jonë e Kremit Hidratues me Aloe Vera është e dobishme për tu pasur në kabinetin e banjës, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar një shtesë qetësuese në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Ndihet aq qetësues ndërsa aplikohet dhe lëkura do të ndihet e ushqyer në një kohë të shkurtër.
Ashtu si shumë prej të mirave në linjën tonë Aloe, Kremi i Ditës me Aloe I The Body Shop është delikat, i butë dhe i dashur ndaj llojeve të lëkurës së thatë ose të ndjeshme. Ju ndihmon kur zonat e thata bëhen shqetësuese ose lëkura juaj po ndihet më pak se e impresionuar. Prandaj, lër vend për një produkt më shumë dhe fillo ditën tënde me kremin hidratues të mençur të aloes.

  • Një formulë e mirë, e kujdesshme dhe e butë për lëkurën e ndjeshme
  • Pasuruar me aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
  • Përdoreni çdo ditë për lëkurë me pamje të shëndetshme

Ujë, Isononyl Isononanoate, Glicerinë, Pentilen Glikol, Ciklopentasiloksan, Butilen Glukol, Alkool Cetearyl, Myristyl Myristate, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum, Alkool Cetil, Cikloheksasiloksan, Alkool Myristyl, Acid Stearik, Glukozid Cetearyl, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Acid p-Anisik, Hidroksid Natriumi, Bisabolol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Acid Miristik, PEG-30 Dipolyhidroxystearate, Trideceth-6, Ekstrakt Tërshëre/ Avena Sativa.

1. Filloni me një larës të butë. Larësi ynë Kremoz Qetësues me Aloe është i duhuri.
2. Hapi tjetër, tonifikoni lëkurën tuaj. Përdorni Tonerin tonë Qetësues me Aloe.
3. Këshillë bonus: mbajini të hidratuara buzët dhe zonën e syve me Aloe Soothing Eye & Lip Contour Care.
4. Tani masazhoni Hidratuesin tonë me Aloe Vera në fytyrë dhe qafë, çdo mëngjes.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim