Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mbështjelles Flokësh me Bambo

PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT

Mbështjelles Flokësh me Bambo

S'ka ende vlerësim

VISKOZE BAMBUJE NATYRALE

1,990L

Përqafoni flokët tuaj të lagur dhe ndihmojini të thahen më shpejt me mbështjellësin tonë të butë dhe natyral të flokëve me bambu.

Mbështjellësi ynë i butë dhe absorbues i flokëve ndihmon në eliminimin e nevojës për nxehtësi të dëmshme, ndërsa thahen me kujdes flokët tuaj. Jini të butë me flokët tuaj dhe do të ndiheni më të lumtur dhe më të shëndetshëm me kalimin e kohës. Mbulesa jonë e flokëve funksionon gjithashtu shkëlqyeshëm me maskat e flokëve kur keni kohë për t’u çlodhur. Mund ta vishni edhe gjatë gjithë natës për të mbrojtur jastëkun tuaj ndërsa maska juaj e flokëve fillon të funksionojë në flokët tuaj. Të rehatshme dhe kaq të lehta për t’u mbështjellë, flokëve tuaj do ju pëlqejnë

Pas përdorimit të parë:

  • 92% mendonin se mbështjellja ishte super absorbuese
  • 85% mendonin se flokët e tyre u thanë më shpejt kur përdornin mbështjellësin
  • 95% u pajtuan që mbështjellja thith lagështi pa i tërhequr ose dëmtuar  fijet e flokut.
  • 77% mendonin se flokët e tyre dukeshin më pak të dredhur
  • 91% mendonin se mbështjellja ndihmoi maskat e flokëve të funksiononin më gjatë në flokët e tyre

Prova e 100 të anketuarve përdorues me tipe flokësh 1A deri në 4C.

70% viscose from bamboo fibre, 30% cotton

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim