Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shampo Banana Ushqyese

Për flokë normale në të thatë

Shampo Banana Ushqyese

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

1,190L1,650L

Shampoja jonë super e butë Vërtet e Ushqyeshme me Banane, së bashku me Zbutësin dhe Maskën e Flokëve, ndihmon që flokët normal dhe të thatë të duken me shkëlqim dhe të ndjehen shumë të butë. Pse banane pyesni? Krejt e thjeshtë me të vërtetë, ato janë të mbushura plot me vitamina, minerale dhe vajra natyralë.
Shampoja jonë Vërtet e Ushqyeshme me Banane është e pasuruar me pure organike bananeje. Ky dashamirës i flokëve ka aromë si parajsë xhungle. Dhe kështu duhet. Ne i marrim bananet tona nga Ekuadori, ku ato prodhohen organikisht nga fermerë ekspertë. Marrëdhënia jonë e kahershme ndihmon komunitetin lokal dhe fermerët të konkurrojnë kundër plantacioneve të mëdha të bananeve. Kjo është një bandë e madhe e mirësisë!
Merreni, përhapeni dhe masazhojeni shampon tonë të butë, pastruese në flokët tuaj dhe merrni përfitimet e pasura të bananes. Për rezultate më të mira, sigurohuni që ta ndiqni me balsamin tonë me të vërtetë ushqyes me banane. Dhe për ti dhënë dorën e fundit, vendosni maskën tonë me banane për flokët një herë ose dy herë në javë. Bananet për flokët dhe lëkurën e kokës kanë një potencial serioz për zbutjen, qetësimin dhe ushqyerjen. Lexoni më shumë rreth përfitimeve të bananes këtu. Por më e rëndësishmja, shijoni flokët tuaj me pamje më të shëndetshme.

  • Bërë me 88% përbërës me origjinë natyrore
  • Për flokë normal ose të thatë (ose adhuruesit e bananes)
  • Për rezultatet më të mira, përdoreni me balsamin dhe maskën tonë të flokëve
  • Pasuruar me banane organike nga Ekuadori
  • Heroi vegjetarian i flokëve

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Ekstrakt frutash Bananeje/ Musa Sapientium, Cocamidopropyl Betaine, Gliceril Hidroksistearat, Sorbitan Sesquicaprylate, Klorur Natriumi, Fenoksietanol, Benzil Alkool , Polyquaternium-7, Acid Citrik, Acid Stearik, Acid Palmitik, Parfum / Aromë, Disodium EDTA, Acid Miristik, Acid Askorbik, Hidroksid Natriumi, CI 19140/Yellow 5, CI 14700/Red 4

1. Masazhojeni në flokë të lagur dhe merrni një moment për t’u larguar në parajsën e xhunglës.
2. Shpëlajeni tërësisht dhe përsëriteni sipas nevojës.
3. Për një magji të vërtetë bananeje, ndiqeni me Balsamin dhe Maskën e Flokëve Vërtet të Ushqyeshme me Banane.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim