Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë Ushqyese për Flokët me Banane

Për flokë normale në të thatë

Maskë Ushqyese për Flokët me Banane

S'ka ende vlerësim

Vegan

2,150L

Përthithet thellë në flokë, duke ju dhënë një puthje të jetës të mbushur me banane për çdo fije kur përdoret me shampon dhe balsamin me Banane. Ndihmon për të zvogëluar cmendurinë dhe për të ngritur nivelet e shkëlqimit në lartësi të reja, pa peshën e produktit në flokët tuaj.

Po, është e drejtë Banania, nga të gjitha gjërat, është pjesë e formulës së zbutjes së flokëve të ngatërruara që kemi vendosur së bashku për flokët tuaj. Bananet janë të mbushura plot me gjëra të mira – ashtu si ju, me të vërtetë. Por seriozisht, ato janë të pasura me kalium, vitamina dhe një aromë natyrale të ëmbël – të kombinuara në formulën tonë të Maskës së Flokëve me Banane me përbërës të tjerë me origjinë natyrore, ndihmon për t’i dhënë flokëve një shkëlqim me pamje të shëndetshme dhe të ndjehen të ushqyer nga maja, duke ndihmuar në zbutjen e veprimit tuaj në të njëjtën kohë.

Përtej përfitimeve të bukurisë së bananes, ne e dimë që ju interesoni se si bëhen locionet dhe ilaçet tuaja. Kështu që do të jeni të kënaqur të dini se kjo Maskë ushqyese për flokët është plotësisht vegane, duke mbështetur ekosistemin lokal ku rriten bananet. Ne bëjmë një përzierje pureje organike bananeje nga Ekuadori me Vaj Brazili të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Peruja për të sajuar Maskën Tonë Vërtet Ushqyese me Banane.

A nuk është bota një vend qesharak? Gjithçka është e lidhur kur e mendoni. Nga rritja në pemë tropikale, e deri sa përthithen në flokët tuaj në oazin tropikal të vaskës tuaj. Ne jemi shumë të kënaqur që mund t’ju sjellim së bashku.

  • Një ritual javor
  • Të gjithë me flokë normalë dhe të thatë do ta duan këtë trajtim
  • Gama jonë e Bananeve ndihmon flokët të ndjehen të ushqyera dhe të duken më të shkëlqyeshme
  • Vegane

Ujë, Ekstrakt frutash Musa Sapientum / Ekstrakt frutash bananeje, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Vaj farash Bertholletia Excelsa, Alkool Cetil, Gjalpë Farash Kakaoje, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Klorid Behentrimonium Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, GjalpTheobroma Grandiflorum, Benzil Alkooli, Fenoksietanol, Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate, Cetrimonium Chloride, Capryloyl Glicerinë / Sebacic Acid Kopolimer, Parfum / Aromë, Acetat Tokoferil, Diheptyl Succinate, Acid Citrik, Ethylhexylglycerin, Isopropyl Alkooli, Trisodium etilenidiamini Disuccinate, Acid Askorbik, Linalool, Pantenol, Tokoferol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

1. Filloni me Shampon tonë Banana Truly Nourishing nga e njëjta linjë për të pastruar flokët dhe lëkurën e kokës.
2. Vendosni maskën e flokëve duke mbledhur një sasi në gishtat tuaj dhe duke kaluar nëpër flokë të pastër dhe të lagur duke shmangur 5 cm nga rrënjët.
3. Filloni karaoken tuaj në dush, bëni eksfolijim ose thjesht thithni aromën e mirë për 10 minuta.
4. Shpëlajeni tërësisht.
5. Dhe përdoreni një herë në javë për të rritur rezultatet.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim