Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë për Flokë me Shea

PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË

Maskë për Flokë me Shea

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,150L

Dhurojini pak dashuri flokëve të thatë dhe të prirur për t’u thyer, me një sasi kremoze të maskës sonë për riparimin e flokëve Shea Intense.

Çdo lugë e këtij materiali me gjalpë tani është e çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe e bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpë shea të punuar me dorë në Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, vaj kokosi të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa dhe vaj ulliri organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Italia.

Masazhojeni këtë maskë flokësh me aromë arrash dhe lëreni të shkrihet në çdo fije. Ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen dhe shfaqjen e majave të çara.* Dhe madje ndihmon në rimbushjen e flokëve të thata me hidratim, në mënyrë që të ndihen të ushqyer intensivisht, më të shëndetshëm, më të butë dhe më të menaxhueshëm.

E bërë me proteinë vegane mëndafshi, aplikoni një sasi bujare një herë në javë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Maska jonë e flokëve vjen gjithashtu në vaska të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi.

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Skrabi i flokëve vjen së shpejti.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

Maskë riparuese intensive e flokëve
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë të prirur për t’u thyer
Lërini flokët të ndjehen të ushqyer intensivisht*
Ndihmoni në reduktimin e thyerjes dhe shfaqjes së fundeve të çara*
Lërini flokët të ndjehen më të fortë dhe më të menaxhueshëm*
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

SHEA HAIR MASK
Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Benzyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Cetearyl Olivate, Cetrimonium Chloride, Sorbitan Olivate, Panthenol, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopheryl Acetate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Sodium Hydroxide, Coumarin, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim