Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shampo Tea Tree Purifikuese & Balancuese

PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM

Shampo Tea Tree Purifikuese & Balancuese

S'ka ende vlerësim

VEGAN

1,190L1,650L

Rifreskoni flokët me vaj me shampon tonë me xhel për pastrim dhe balancim të pemës së çajit.

E çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe e bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e pemës së çajit në Komunitet të Tregtisë së Drejtë, i rritur organikisht nga Kenia, shampoja jonë lë flokët dhe lëkurën e kokës të ndjehen të pastër, të pastruar dhe të gjallëruar.* Madje ndihmon në ribalancimin e vajrave të tepërt pa zhveshur flokët nga lagështia e tyre thelbësore.*

E bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni këtë shampo seriozisht freskuese si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Tea Tree për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Shampo jonë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Skrabi i flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo pastruese dhe balancuese
 • E përkryer për flokë të yndyrshëm dhe skalp
 • Lërini flokët të ndjehen të pastër, të pastruar dhe të rifreskuar
 • Lëreni kokën e yndyrshëm të ndjehet i ekuilibruar*
 • Erë seriozisht të freskët dhe të pastër
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-2 Caprate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glyceryl Caprylate/Caprate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Gluconate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Menthol, Salicylic Acid, sr-Spider Polypeptide-1, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht në një sasi shampo me madhësi arre.
 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.
 4. Shpërlajeni tërësisht dhe ndiqni me kondicionerin tonë për pastrimin dhe balancimin e yndyres.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim