Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Black Musk – Perfume Oil

Oriental scent

Black Musk – Perfume Oil

S'ka ende vlerësim

2,950L

Ky parfum vajor është një përzierje e myshkut tonë më të thellë, më të errët dhe më sensual. Shënimet e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit janë në kontrast me myshkun e zi të ashpër. Përdoreni me produkte të tjera Black Musk për të ndërtuar aromën.

  • Parfum vajor
  • Myshk pa mizori ndaj kafshëve
  • Aromë që zgjat
  • Myshku ynë më i thellë, më i errët, më sensual
  • A jeni gati të bini në tundim dhe të dashuroheni me anën e errët?

Parfum / Fragrancë (Përbërës Aromatizues), Benzil Salicilat (Përbërës Aromatizues), Hidroksicitronellal (Përbërës Aromatizues), Limonen (Përbërës Aromatizues), Hexyl Cinnamal (Përbërës Aromatizues), Linalool (Përbërës Aromatizues), Kumarinë (Përbërës Aromatizues), Alkool Benzil (Konservant) Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Citral (Përbërës Aromatizues), Benzil Benzoate (Përbërës Aromatizues), Isoeugenol (Përbërës Aromatizues).

Vendosni një apo dy pika në qafë dhe pikat e pulsit.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim