Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Black Musk – Eau de Toilette

Black Musk – Eau de Toilette

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L2,450L

Black Musk Eau de Toilette me notat sensuale të myshkut dhe notat e ëmbla të dardhës bambinella, piperit rozë dhe bergamotit, është zgjedhja e duhur për çdo stinë. Produkt vegan, jo i testuar në kafshë apo gjallesa të tjera. Aromë që zgjat shumë.

Denat Alkooli, Alkool, Ujë, Parfum, Salicilat Benzil, Koumarin, Linalool, Jononi Alpha Izometil, Alkool t¬ Butil, Cinnamal, Benzoat Benzili, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Alkool Benzil, Benzoat Denatonimi.

1. Përdoreni produktin në pjesën e qafës dhe kyçeve të duarëve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim