Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Vaj për Flokët dhe Trupin me Mandarinë & Bergamot – Boost

PËR ÇDO TIP LEKURE

Vaj për Flokët dhe Trupin me Mandarinë & Bergamot – Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,590L.Çmimi i tanishëm është: 1,820L.

Filloni ditën tuaj me më shumë energji me vajin e flokëve dhe trupit Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Masazhoni lëkurën e trupit dhe flokëve për t’i hidratuar dhe për t’i dhënë një shkëlqim të butë. Është ideal për të ushqyer majat e flokëve, ka një aromë të freskët dhe ju jep energji.

Vaji vegan është krijuar me 99% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajra esencialë * 100% natyralë dhe të biodegradueshëm * të bergamotit dhe mandarinës dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, vaj arrë braziliane nga Peruja, vaj susami nga Nikaragua dhe vaj organik kokosi nga Samoa.

Ambalazhi është prej alumini dhe është tërësisht i riciklueshëm.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Vaj për flokët dhe trupin
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Ushqen dhe jep një shkëlqim delikat
  • 99% përbërës me origjinë natyrale
  • Një aromë që ju ngarkon me energji
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Vitis Vinifera Seed Oil/Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Limonene, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Linalool, Benzyl Alcohol, Tocopherol, Citral, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

  1. Aplikojeni në trup dhe flokë për të hidratuar dhe për të dhënë një shkëlqim delikat.
  2. Për ushqim shtesë, mund të masazhoni majat e thata të flokëve dhe lëreni për 30 minuta para se të bëni dush.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim