Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Larës Purifikues për Flokët & Trupin me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS DHE TË FLOKËVE

Larës Purifikues për Flokët & Trupin me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,750L.Çmimi i tanishëm është: 960L.

Harmonizoni qetësinë e brendshme dhe frymëmarrjen me aromë tonë të fortë Breathe Purifying Hair & Body Wash.

E lë lëkurën tuaj të ndihet e pastër dhe e freskët. Aroma e tij të lë të ndihesh i kthjellët pas dushit dhe të ndihesh sikur mund të kesh një fillim të ri për ditën tënde. Dhe nëse e nis ditën tënde me një banjë, vetëm zhytu dhe qetësohu për aq kohë sa të kesh nevojë.

Ajo gjithashtu vjen në një shishe alumini të riciklueshme kështu që ju dhe planeti juaj mund të merrni të dy frymë.

  • Pastrues flokësh dhe trupi
  • Perfekte për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve
  • Lëreni lëkurën të ndihet e pastër dhe e freskët
  • Ndihesh i kthjellët pas dushit.
  • 95% përbërës me origjinë natyrore
  • Çertifikuar nga Shoqata Vegane

 

Aqua/Water/Eau, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Propanediol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Limonene, Geraniol, Linalool, Sodium Chloride.

1. Aplikojeni mbi trup dhe flokë ndërsa jeni në dush.
2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e freskët bimore.
3. Pastroni dhe thani. Përdorni me produktet e tjera të serisë për një aromë edhe më të gjatë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim