Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Balsam me Banane Ushqyes

Për flokë normale në të thatë

Balsam me Banane Ushqyes

S'ka ende vlerësim

Vegjetarian

1,190L

Le ti përgjigjemi pyetjes tuaj me një pyetje tjetër: çfarë është e verdhë, e butë dhe bën mrekulli në flokë? Balsami ynë me banane, sigurisht!
Bananet janë për flokët, si uji për lulet. Vendosini së bashku dhe ju keni marrë vetë nivelin e fundit hidratues. Balsami ynë i flokëve me Banane ndihmon për të ushqyer flokët tuaj të çmuar nga rrënja në majë me të gjithë mirësinë e saj tropikale, kështu që ju mbetet shkëlqim dhe flokë me pamje të shëndetshme që ndihen të bukur dhe të butë.
Ky balsam me banane është i pasuruar me pure organike të bananes, e cila përmban të mira si kalium, proteina dhe aminoacide. Funksionon më mirë kur kombinohet me Shampon tonë Vërtet Ushqyese me Banane dhe maskën tonë për Vërtet Ushqyese me Banane. Ne na pëlqen t’i quajmë ata ekipi ynë i ëndrrave për flokët.
Për të zbutur edhe flokët më kokëfortë, ky balsam me banane për flokë të thatë është sfidues (mendojmë se do të lemë përshtypje të madhe). Balsami ka erë të ëmbël që ndihmon me butësinë dhe lehtësinë e krehjes dhe shkëlqimin me pamje të shëndetshme.

  • Zbut flokët normalë në të thatë
  • Ushqen flokët dhe i lënë të duken, ndihen dhe të vijnë erë so banane
  • Pasuruar me pure bananeje
  • Vegjetarian

Ujë, Ekstrakt frutash Bananeje/ Musa Sapientium, Alkool Cetearyl, Klorid Cetrimonium, Fenoksietanol, Parfum / Aromë, Hidroksietilcelulozë, Lecitinë, Mjaltë, Pantenol, Glikol Propilen, Linalool, Acid Askorbik, Hidroksid Natriumi, CI 19140/Yellow 5, CI 15985/Yellow 6.

1. Flokët e butë fillojnë me flokë të pastër. Së pari, pastrojni me shampon tonë me të vërtetë ushqyeseme banane.
2. Shtrydhni një sasi të vogël të Balsamit për Flokë me Banane në duart tuaja dhe filloni të punoni duke e masazhuar atë në flokë të lagur.
3. Nëse flokët tuaj të lagur kanë nevojë për një zbutje të butë, tani do të ishte një kohë e shkëlqyeshme për të përdorur Krehrin tonë Detangling.
4. Shpëlajeni plotësisht dhe lërini flokët me shkëlqimin e bananeve.
5. Thani dhe modeloni flokët tuaj, gati për një ditë të madhe komplimentesh.
Për flokët më të shkëlqyeshëm të mundshëm, provoni maskën tonë të flokëve një herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim