Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Larës Energjizues për Flokët & Trupin me Mandarinë & Bergamot – Boost

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

Larës Energjizues për Flokët & Trupin me Mandarinë & Bergamot – Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 1,750L.Çmimi i tanishëm është: 960L.

Filloni ditën tuaj me më shumë energji me xhel dushi për flokët dhe trupin Mandarin & Bergamot nga koleksioni Boost.

Ky xhel pastrues për flokët dhe trupin ka një aromë të freskët, pastron nga koka te këmbët dhe ju jep energji.

Është krijuar me 95% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë 100% vajra esencialë * natyralë dhe të biodegradueshëm * të bergamotit dhe mandarinës dhe vaj ulliri organik nga Italia, të marra në kuadër të programit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë.

Ambalazhi është prej alumini dhe është tërësisht i riciklueshëm.

* Plotësisht i biodegradueshëm sipas rregulloreve 301 të OECD.

  • Xhel dushi për flokë dhe trup
  • I përshtatshëm për çdo lloj lëkure
  • Pastron dhe freskon lekuren
  • 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Një aromë që ju ngarkon me energji
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua / Water / Eau, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Propanediol, Perfume / Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Limonene, Hydroxypropyl Olea Finalool Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Chloride.

  1. Aplikojeni në trup dhe flokë ndërsa jeni në dush.
  2. Shijoni shkumën e butë dhe aromën e papërmbajtshme.
  3. Shpërlajeni dhe thajeni. Përdoreni me produkte të tjera të serisë për një aromë edhe më të qëndrueshme.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim