Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Headband & Scrunchie Duo

Headband & Scrunchie Duo

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,290L

Një set me dy aksesorë të paketuar në një kuti-dhuratë të lezetshme.

Shiriti i kokës do të mbledhë flokët tuaj ndërsa aplikoni grimin, pastroni fytyrën ose kryeni trajtimet tuaja të preferuara të bukurisë. Me scrunchie-n tonë mund t’i stiloni flokët në mënyra argëtuese dhe kështu të përqafoni me humor stinën e festave.

  • Shirit koke
  • Lidhëse flokësh

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim