Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem i Butë Masazhi me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

ME 100% VAJRA ESENCIALE NATYRORE

Krem i Butë Masazhi me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,690L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

Ndihmoni në ushqyerjen dhe relaksimin e trupit dhe mendjes së mbingarkuar me masazhin tonë “Breathe Massage Melt”.

Aplikoni xhelin-pomadë me aromë gjallëruese mbi muskuj për t’i dhënë lëkurës ndjenjën e ushqyerjes dhe për t’i dhënë vetes një moment për t’u çlodhur pas një dite të ngarkuar. Këshilla kryesore: ky shpëtimtar i vogël është i përsosur pas një stërvitje ose një dite të gjatë duke punuar në laptop.

Shkrirja jonë vegane është bërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vaj esencial eukalipt 100% natyral dhe të biodegradueshëm* nga provinca Yunnan e Kinës, vaj esencial rozmarine 100% natyral dhe i biodegradueshëm* nga Spanja dhe vaj ulliri organik i Komunitetit tTregtisë së Drejtë nga Italia.

Ai vjen gjithashtu në një kavanoz** të riciklueshëm që përmban xham të ricikluar dhe një kapak alumini, në mënyrë që ju dhe planeti juaj të merrni frymë.

Masazhojeni sa herë që keni nevojë të shkriheni atë ditë të gjatë. Dhe nëse mund të bëni dikë tjetër që ta bëjë atë për ju, edhe më mirë!

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Xhel-krem hidratues për masazh
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e ushqyer
  • Ndihmoni t’i jepni vetes një moment për t’u çlodhur
  • 98% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Trihydroxystearin, Parfum/Fragrance, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil/Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Phenoxyethanol, Limonene, Geraniol, Arnica Montana Flower Extract, Tocopherol, Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Citral, Citric Acid.

  1. Aplikoni në lëkurë të pastër.
  2. Masazhoni ato pjesë të trupit që kanë më shumë nevojë për të me lëvizje të buta rrethore.
  3. Lëreni të zhytet në lëkurë përpara se të visheni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim