Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Trupi me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

Scrub Trupi me Eukaliptus & Rozmarinë – Breathe

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 3,690L.Çmimi i tanishëm është: 2,040L.

Hyni në vaskë ose dush, fërkojeni dhe zbutni lëkurën tuaj me eksfoliuesin tonë të fryrë të trupit.

Masazhojeni këtë ekfsoliues në të gjithë trupin tuaj me lëvizje të buta rrethore. Ka një aromë relaksuese, energjike, që të pastron mendjen. Dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë kostumin tuaj të ditëlindjes të ndjehet i zgjuar, i gjallëruar, i rifreskuar, i lëmuar dhe i ushqyer me lagështi.

Buferi ynë vegan i trupit është i pasuruar me kristale kripe eksfoliuese dhe është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë 100% vaj esencial eukalipt* natyral dhe të biodegradueshëm* nga provinca Yunnan e Kinës, vaj esencial rozmarine 100% natyral dhe biodegradues* nga Spanja, Panairi i Komunitetit Tregtoni vaj ulliri organik nga Italia dhe gjalpë shea të Komunitetit Fair Trade nga Gana.

Vjen gjithashtu në një kavanoz** të riciklueshëm që përmban xhami të ricikluar dhe një kapak alumini, në mënyrë që ju dhe planeti juaj të merrni frymë.

Merrni aq kohë sa ju pëlqen kur pastroni dhe pastroni. Mbani mend – kjo është koha juaj.

*Përfundimisht i biodegradueshëm sipas udhëzimeve të OECD 301 për substancat që lidhen me karbonin. **Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Eksfoliues për trupin
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ushqehet me lagështi
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e zgjuar dhe e gjallëruar
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim