Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Sfungjer Trupi Buff & Smooth Konjac

Sfungjer Trupi Buff & Smooth Konjac

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,090L

Përkëdhelni trupin e bukur këtë Krishtlindje me sfungjerin tonë Buff & Smooth Konjac Body.

E bërë nga rrënja konjac, një perime me rrënjë poroze, eksfolon butësisht lëkurën duke pastruar thellësisht. Një trajtim i dobishëm për zbutjen e trupit, i përsosur për një surprizë Secret Santa ose mbushës çorape.

Kjo dhuratë nuk u sjell vetëm gëzim njerëzve që doni. Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • Sfungjeri Konjac
  1. Vendosni në ujë sfungjerin tuaj për rreth 10 deri në 20 minuta (nëse është hera e parë që e përdorni), derisa të jetë zgjeruar dhe zbutur.
  2. Shtrydheni për të liruar ujin e tepërt.
  3. Përdoreni për të pastruar butësisht lëkurën në një lëvizje rrethore.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim