Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Kokos

BALSAM DUARSH

Krem Duarsh me Kokos

S'ka ende vlerësim

PER LEKURE TE THATE NE SHUME TE THATE

850L

Ndihmoni t’i mbani duart e thata të ndihen më të butë, më të lëmuar dhe të mbrojtur nga thatësia me balsamin tonë intensivisht të pasur me kokos.

I krijuar me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin organik të kokosit të virgjër të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa dhe gjalpë shea të punuar me dorë nga Gana, balsami ynë vegan i duarve u jep thonjve dhe kutikulave pak TLC dhe ushqen lëkurën e thatë deri në shumë të thatë me lagështi 96 orë.

Formula jonë është jo e yndyrshme, jo ngjitëse dhe që përthithet shpejt. Ajo gjithashtu ka erë të bukur kremoze dhe vjen në një tub me madhësi udhëtimi, kështu që është e lehtë t’i mbani putrat tuaja të qetësohen dhe të hidratohen intensivisht në lëvizje.

Thjesht shtrydhni një kukull pasi të keni larë ose dezinfektuar. Jepuni atyre duarve kujdesin që meritojnë gjatë gjithë kohës.

  • Balsam duarsh
  • E përkryer për lëkurë të thatë në shumë të thatë
  • Ushqeni duart me lagështi 96 orë
  • Formulë që përthithet shpejt, shumë e pasur
  • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Triethyl Citrate, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid, Coumarin, Linalool, Limonene, Caramel.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim