Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Çorapë Hidratuese me Figurat e Putrave të Kafshëve

Çorapë Hidratuese me Figurat e Putrave të Kafshëve

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,090L

Aksesori perfekt për pedikyrin tuaj në shtëpi, vishini këto çorape me hidratuese pambuku mbi një shtresë të kremit tuaj të preferuar për këmbët dhe zgjohuni me këmbë më të buta. Ky model i ri i këndshëm me figurat e putrave të kafshëve është në mbështetje të fushatës tonë Forever Against Animal Testing me Cruelty Free International; ne po bëjmë kërkesë për të ndaluar testimin e kafshëve në kozmetikë globalisht. Tregoni mbështetjen tuaj dhe nënshkruani peticionin.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim