Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Doreza Eksfoliuese

Doreza Eksfoliuese

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

700L

Dorezat largojnë lëkurën e vdekur duke i dhënë lëkurës një pamje të pastër dhe plot jetë. Përdorini dorezat së bashku me një larës ose xhel trupi, për të pasur një rezultat final sa më të kënaqshëm. Vijnë në katër ngjyra. Të përshtatshme për eksfolimin e lëkurës në çdo stinë.

Përdorini gjatë dushit ose në vaskë me sapunin, xhelin e trupit ose larësin tuaj të preferuar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim