Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Edelweiss – Maskë për Sytë

Edelweiss – Maskë për Sytë

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,390L.Çmimi i tanishëm është: 1,550L.

Rifresko sytë me pamje të lodhur me maskën tonë të re dhe të përmirësuar të syve Drops of Youth™ Bouncy Eye Mask. E bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, maska ​​jonë e re e syve Edelweiss Bouncy lë lëkurën nën sy të ftohur, duke u dukur më e lëmuar dhe e mbushur me hidratim- thjesht pyesni 100 gratë që provuan (dhe e pëlqyen!) maskën tonë të re të syve në një provë të pavarur nga përdoruesi* .

Pas një përdorimi, zvogëlon pamjen e linjave të holla, e lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe të duket sikur sapo ka pasur një sy gjumë të fortë. Shenjat e mërzisë dhe lodhjes rreth syve duken të reduktuara, duke e lënë zonën e syve të duket e zgjuar. Këtu është lajmi më i mire nga të gjithë: ne kemi pasuruar çdo maskë me përqendrim të dyfishtë të edelweiss, i cili forcohet natyrshëm (dhe në mënyrë unike) me acid leontopodik i njohur për vetitë e tij antioksiduese. Në fakt, bima e vogël edelweiss është aq elastike dhe e fuqishme sa ekstrakti i saj ka 43% më shumë fuqi antioksiduese se retinoli.** Shumë e jashtëzakonshme, apo jo? Përthithëse e shpejtë dhe jo e yndyrshme, maska ​​jonë për nën sy mund të përdoret ditën ose natën. Në mëngjes, prekni butësisht një sasi të vogël rreth zonës së syve. Në mbrëmje, aplikoni një sasi të bollshme dhe lëreni për 3 minuta përpara se të masazhoni sa më shumë.

Ka edhe një surprizë tjetër – paketimi ynë tani është 100% i riciklueshëm*** dhe është bërë edhe me xham të ricikluar.

 • Maskë për sytë gjatë natës
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme
 • Lë lëkurën të ndjehet e freskët dhe të duket e ngopur me hidratim
 • I jep syve të lodhur me pamje të relaksuar
 • Ftoh lëkurën me -2,7°c
 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
 • Tashmë i pasuruar me përqendrim të dyfishtë të edelweiss
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Alcohol Denat., Glycerin, Glycereth-26, Propanediol, Dimethicone, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum/Fragrance, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Citronellol, Moringa Oleifera Seed Oil, Cucumis Sativus Fruit Extract/Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ceramide NP, Citric Acid, Limonene, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum.

 1. Në mëngjes, prekni butësisht një sasi të vogël rreth zonës së syve.
 2. Në mbrëmje, aplikoni një sasi të bollshme dhe lëreni për 3 minuta përpara se të masazhoni sa më shumë.
 3. Ndiqni me koncentratin tonë të serumit ditor Edelweiss.

Zbuloni linjen e plote te Edelweiss ose lexoni me shume rreth benefiteve te linjes Edelweiss.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim