Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Freestyle Multi-Tasking Colour

PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE

Freestyle Multi-Tasking Colour

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 1,890L.Çmimi i tanishëm është: 950L.

Të mërzitur nga e njëjta rutinë e vjetër e grimit? Hidhni jashtë librin e rregullave dhe bëhuni kreativ me pigmentet tona të reja me ngjyra Freestyle. Në një krem ​​hidratues me ngjyra të ndërtueshme, kjo heroinë grimi me shumë qëllime u jep buzëve, faqeve dhe syve pigmente të ndërtueshme në një larmi nuancash argëtuese, të këndshme dhe një përzierje përfundimesh mat dhe shkëlqyese. Me vajin e kokosit të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Samoa, formula jonë fuqizohet nga përbërës të palodhur dhe 90% me origjinë natyrale, dhe është e sjellshme me lëkurën, duke i lënë lëkurën dhe buzët të ndihen të hidratuar, pa ngjitje ose thatësi.

Kjo formulë përzihet pa probleme në çdo pamje tuajën. Grimi juaj, rregullat tuaja. Lyejeni butësisht lëkurën tuaj për një nuancë me pamje natyrale ose paketoni pak më shumë për pamje të mahnitshme dhe dramatike. Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi.

Ne gjurmuam dhe testuam Pigmentet tona Freestyle në një panel të larmishëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick në 200 njerëz nga gjinitë dhe grupmoshat e ndryshme, dhe me tone lëkure dhe lloje të ndryshme lëkure, për të siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 83% e klientëve konfirmuan se produkti ndihej i lehtë dhe i rehatshëm për t’u veshur në lëkurë dhe buzë
 • 77% ranë dakord që pigmentet tona nuk ndiheshin të thata në buzë duke u dhënë atyre një ndjenjë hidratuese por jo ngjitëse

Diçka tjetër për të buzëqeshur… pigmentet tona vijnë në një tub alumini të riciklueshëm* të bërë nga alumini 95% PCR dhe kapak plastik* i riciklueshëm. Ju lutemi ricikloni ato veçmas. Tubat e aluminit mund të gërvishten lehtësisht kur trajtohen.

* Aty ku lejojnë objektet lokale.

 • E disponueshme në 10 nuanca, përfundime mat dhe shimmer
 • I përshtatshëm për buzët, faqet dhe sytë
 • Intensiteti i ngjyrës së lehtë që mund të ndërtohet lehtësisht
 • I pasuruar me vaj kokosi të virgjër organik të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
 • Bërë me 90% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • I testuar dermatologjikisht
 • Ambalazh i riciklueshëm*

Coco-Caprylate/Caprate, Mica, Kaolin, C13-15 Alkane, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de candelilla, Silica, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dextrin Isostearate, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Synthetic Fluorphlogopite, Hydrogenated Castor Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Disteardimonium Hectorite, Calcium Titanium Borosilicate, Alumina, Phenoxyethanol, Barium Sulfate, CaprylylGlycol, Alcohol, Aluminum Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Pyrophosphate, Aluminum Benzoate, Tin Oxide, Tocopherol [ /-CI 15850/Red 6, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77491/Iron Oxides, CI 15850/Red 7 Lake, CI 77492/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides, CI 19140/Yellow 5 Lake, CI 42090/Blue 1 Lake, CI 45410/Red 28 Lake]

 1. Buzët: Lyejeni buzët me gishta dhe ndërtoni intensitetin sipas dëshirës. Formula thahet deri në një fund të butë mat të rehatshëm.
 2. Faqet: Aplikojeni me gishta ose me furçë. Formula përzihet në lëkurë pa mundim për një shkëlqim të shëndetshëm, pa prishur pjesën tjetër të grimit tuaj.
 3. Sytë: Krijoni një pamje prej kadifeje të rimelit që mund të përzihet me majat e gishtave për një ngjyrë të pastër ose të hapur. Formula është jo ngjitëse dhe e lehtë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim