Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

All Day Long Setting Spray

VENDOS GRIMIN PËR 8 ORË

All Day Long Setting Spray

S'ka ende vlerësim

MBROJTJE NGA DRITA E KALTËR

Çmimi origjinal qe: 2,150L.Çmimi i tanishëm është: 1,390L.

Përfundoni rutinën tuaj të përditshme me sprejin tonë të ri për vendosjen e grimit 3 në 1. Duke përdorur një sprej të hollë mjegull, formula novatore bifazike vendoset dhe mbyllet në grim për t’u siguruar që të zgjasë. Dhe zgjat. Dhe zgjat. Emri i thotë të gjitha me të vërtetë, All Day Long zgjat grimin dhe e bën lëkurën tuaj të ndjehet menjëherë e hidratuar … gjatë gjithë ditës.

Me vajin e moringës së Tregtisë së Drejtë të Komunitetit dhe të mbushur me ekstrakt buddleja, spërkatja jonë me shumë funksione mbyll lagështinë, vendos përbërjen tuaj dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj kundër efekteve të dritës blu nga pajisjet elektronike. E lehtë dhe jo ngjitëse, mjegulla ndihmon për t’i dhënë një pamje të njëtrajtshme grimit tuaj.

Jo komedogjen, ky sprej hidratues është një shoqërues i përsosur si për grimin ashtu edhe për lëkurën tuaj. Është pa aromë dhe ndihmon që lëkura juaj të ndihet e lëmuar dhe e freskët gjatë lëvizjes. Nuk ngatërrohet me grimin tuaj dhe e zgjat atë për 8 orë.

Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne gjurmuam dhe testuam spray-in tonë për vendosjen e grimit në një panel të ndryshëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick për 100 persona, të gjinive, grupmoshave, tonaliteteve të lëkurës dhe llojeve të ndryshme të lëkurës, për t’u siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.

Pas 1 përdorimi:

 • 83% mendonin se llak për rregullimin gjatë gjithë ditës u dha atyre një nxitje të menjëhershme të hidratimit gjatë aplikimit
 • 78% u pajtuan që spreji për rregullimin gjatë gjithë ditës ndihmoi në përmirësimin e jetëgjatësisë së pamjes së tyre të grimit
 • 77% e përdoruesve ranë dakord që llak për rregullimin gjatë gjithë ditës përmirësonte cilësinë e pamjes së tyre të grimit

Multitaskeri i ri vjen në paketim krejtësisht të ri. Dhe një shishe PET plotësisht e ricikluar (30% PCR) dhe kapak që janë të riciklueshme*.
* Aty ku lejojnë objektet lokale. Ju lutemi hiqni etiketën përpara riciklimit. Pompa (30% PCR) nuk është e riciklueshme për shkak të përzierjes së materialeve.

 • Zgjat grimin për 8 orë
 • Hidratim i menjëhershëm
 • Mbroni lëkurën nga efektet e dritës blu
 • Pa aroma
 • I pasuruar me vaj moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Aqua/Water/Eau, Propanediol, PVP, Dicaprylyl Carbonate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Phenoxyethanol, Moringa Oleifera Seed Oil, Potassium Sorbate, Tocopheryl Acetate, Buddleja Officinalis Flower Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tocopherol.

Ju mund ta përdorni këtë sprej 3-në-1 në mënyra të shumta, para dhe pas aplikimit të grimit.

 1. Lyejeni lëkurën e sapo larë përpara se të aplikoni hidratues.
 2. Pasi të keni mbaruar grimin, aplikoni llakun tuaj të vendosjes All Day Long për t’u siguruar që kryevepra juaj të zgjasë.
 3. Shkundni mirë produktin përpara përdorimit, derisa dyfaza të përzihet qartë së bashku. Mbajeni shishen gjashtë centimetra larg nga fytyra juaj, spërkateni butësisht në të gjithë sipërfaqen e lëkurës pasi të përfundojë rutina e grimit për një efekt hidratues dhe qetësues.
 4. Riaplikoni sipas nevojës për të rigjallëruar lëkurën dhe për të zgjatur përbërjen tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim