Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Coconut Bronze – Puder Bronzer Matifikuese

I lehtë

Coconut Bronze – Puder Bronzer Matifikuese

S'ka ende vlerësim

Vegan

990L1,990L

Për lëkurën verore me pamje natyrale gjatë gjithë vitit, pluhurosni Pudrën tonë Bronzuese Matifikuese Coconut Bronze. I disponueshëm në tre nuanca, pudra jonë e lehtë bronzuese ka një puff të lehtë për t’u përdorur, në mënyrë që të rregulloni efektin tuaj rrezatues, si të puthur nga dielli, kur dhe ku të doni.

  • Pudër bronzuese matifikuese
  • Në dispozicion në tre nuanca
  • Formulë jo-cakey
  • Sfumohet pa problem në lëkurë
  • Pasuruar me vaj të kokosit të virgjër organik të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Testuar dermatologjikisht
  • Paketim 100% i riciklueshëm

Talc, Mica, Niseshte Misri/ Zea Mays, Silicë, Stearat Magnezi, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Niseshte Orizi/ Oryza Sativa, Vaj Marula/ Sklerocarya Birrea, Fenoksietanol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Squalane, Acetat Tokoferil, Lauroil Lizinë, Parfum / Aromë, Alumina, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Etilheksilglicerinë, Glicerinë, Tokoferol, Limonene, Vaj Soje/ Glycine Soja Oil [ /- CI 77891 / Dioksid Titani, CI 77491 / Okside Hekuri, CI 77492 / Okside Hekuri, CI 77499 / Okside Hekuri].

1. Vendoseni në fytyrë me një furçë ose puff për lëkurë me pamje natyrale, të puthur nga dielli.
2. Ndërtoni pamjen tuaj të puthur nga dielli me gamën tonë Coconut Bronze.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim