Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues për Buzët me Grejpfrut Rozë

Hidratues për Buzët me Grejpfrut Rozë

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

750L

Ushqeni dhe mbroni buzët tuaja nga dehidratimi me gjalpin tonë të buzëve me grejpfrut rozë.

Aplikoni gjalpin tonë të pasur të buzëve. Hidraton dhe qetëson buzët dhe u jep atyre një shkëlqim të lehtë natyral pa i ngjyrosur.

I bërë me 95% përbërës të prejardhjes natyrale, duke përfshirë gjalpin shea Trade nga Komuniteti nga Gana dhe vajin e farave të grejpfrutit rozë, ky balsam vegan i buzëve zbut buzët dhe i bën ato më të lëmuara me një aromë delikate të mprehtë.

  • Gjalpë buzësh
  • Ushqen dhe mbron buzët
  • Aromë e mprehtë
  • Përmban 95% përbërës me origjinë natyrale
  • paketim 100% i riciklueshëm*
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Linalool, Tapioca Starch, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Seed Oil/Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Seed Oil, Citrus Paradisi Seed Oil/Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Aqua/Water, Citral, Benzyl Alcohol, Polymethylsilsesquioxane, Geraniol, Barium Sulfate, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 15850/Red 7 Lake.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim