Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Long Game – Serum për Vetulla & Qerpikë

PËR FIJE MË TË PLOTA

Long Game – Serum për Vetulla & Qerpikë

S'ka ende vlerësim

ME JAMAICAN BLACK CASTOR OIL

Çmimi origjinal qe: 2,390L.Çmimi i tanishëm është: 1,990L.

Të gjithëve na pëlqen magjia që një make up i vogël mund të bëjë për qerpikët dhe vetullat tona, por është e rëndësishme të kujdesemi për to edhe në planin afatgjatë. Mos u shqetëso, nuk duhet të bësh shumë.
Dëshironi qerpikë dhe vetulla më të plota, me pamje më të trashë? Serumi ynë i ri Long Game Brow & Lash kujdeset për qimet tuaja gjatë ditës, apo edhe gjatë gjumit. Shtoni serumin si hapin e parë në rutinën tuaj të make up-it dhe hapin e fundit të kujdesit të lëkurës tuaj në mbrëmje për një lojë më të plotë, me pamje më të trashë, qerpikët dhe vetullat.

I bërë 98% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e kastorit të zi xhamajkan, formula e lehtë, jo ngjitëse, rrëshqet mbi qerpikët dhe vetullat dhe u jep tendencë qimeve tuaja, duke i bërë ato të duken më të trashë dhe më të gjatë. Mund ta përdorni edhe në mjekër nëse ju pëlqen.

Lërini rezultatet të flasin vetë:

 • 86% e përdoruesve tanë përjetuan qerpikë më të gjatë pas vetëm 4 javësh me 100% të tyre që vunë re qerpikë më të dendur gjithashtu pas 8 javësh*
 • 89% e klientëve tanë përjetuan vetulla më të dendura pas 8 javësh*
  * Rezultatet e studimit klinik në 22 lëndë të ndryshme

Pas 1 përdorimi:

 • 94% ranë dakord se produkti ishte i rehatshëm për t’u veshur
 • 90% ranë dakord se produkti është jo i yndyrshëm dhe nuk lë mbetje në lëkurë pas tharjes
 • 84% ndjeu qime të qerpikëve dhe vetullave të hidratuar
 • 88% ndjenin flokët e mjekrës të hidratuar

Por kjo nuk është e gjitha! Në The Body Shop, ne gjithmonë përpiqemi të jemi sa më gjithëpërfshirës që mundemi. Pra, ne kemi gjurmuar dhe testuar gjithashtu serumin tonë Lash & Brow në një panel të larmishëm prej gjashtë tonesh të shkallës Fitzpatrick për 109 persona me qerpikë dhe vetulla dhe 100 burra me mjekër, nga gjini dhe grupmosha të ndryshme dhe me tone të ndryshme lëkure dhe lloje lëkure. , për të siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë.
Dhe edhe më shumë lajm i mirë: Long Game vjen në një shishe qelqi të riciklueshme** me kapak alumini.
** Aty ku lejojnë lehtësirat lokale. Ju lutemi hiqni etiketën përpara riciklimit. Kapaku/shkopi nuk është i riciklueshëm për shkak të përzierjes së materialeve.

 • I përshtatshëm për qerpikët, vetullat dhe mjekrën
 • Fijet ndihen dhe duken më të trashë/të plotë
 • Fijet ndjehen dhe duken më të gjatë
 • Lehtë dhe komode për tu aplikuar
 • 98% përbërës me origjinë natyrale
 • Çertifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Polyglyceryl-10 Laurate, Pentylene Glycol, Propanediol, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Biotinoyl Tripeptide-1, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Myristoyl hexapeptide-16, Myristoyl Pentapeptide-17.

 1. Aplikoni serumin Long-Game Lash & Brow çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë. Lëreni formulën 1-2 minuta të thahet.
 2. Qerpikët: Për qerpikë më të gjatë, filloni nga këndi i brendshëm i syrit dhe lëvizni drejt qerpikëve tuaj të jashtëm. Lëreni të thahet plotësisht përpara se të ndiqni një nga maskarat tona. Mos e përdorni në brendësi të syrit ose në vijën e poshtme të qerpikëve.
 3. Vetullat: Për vetulla që të duken më të plota, aplikojeni nga brenda në pjesën e jashtme të vetullave ose zonave që kanë nevojë për përqendrim. Ndiqni me Frame It Brow Pomade.
 4. Mjekra: Për një mjekër më të plotë, aplikojeni serumin në zonat që kanë nevojë për përqendrim.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim