Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mprehëse Lapsash

Mprehëse Lapsash

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

350L

Një mprehëse që do të mprehë majat e holla të lapsave të make-up-it, të tilla si Make-up Eye Definer, Brow Definer dhe Liner Lip të The Body Shop™ .

  • Mprehës lapsi
  • Mjet që çdo Çantë makeup-i duhet të ketë
  • Mprehje preçize

Vendosni lapsin në hapësirën përkatëse dhe rrotullojeni për ta mprehur.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim