Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Muslin Cloth

Muslin Cloth

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 600L.Çmimi i tanishëm është: 360L.

Hiqni butësisht make-up-in dhe pastroni lëkurën tuaj me leckën tonë muslin super të imët, për lëkurë që ndihet më e butë dhe më e lëmuar. Bashkohuni me pastruesin tuaj të preferuar për rezultate optimale.

  • Pëlhurë pastrimi
  1. Shpëlajeni leckën nën ujë të ngrohtë.
  2. Përdoreni për të fshirë pastruesin duke përdorur një lëvizje rrethore masazhi.
  3. Shpëlajeni leckën tërësisht pas përdorimit.
  4. Lëreni të thahet natyrshëm në ajër.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim