Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Frame It Brow Pomade

Frame It Brow Pomade

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,410L1,890L

Frame It Brow Pomade është një opsion i përsosur për formësimin e shpejtë të vetullave dhe mbajtjen gjatë gjithë ditës. Zgjidhni ngjyrën tuaj dhe jepini vetullave tuaja pamjen dhe dendësinë që dëshironi. Mund t’i ngjyrosni, t’i trasni dhe t’i jepni formë, dhe formula garanton qëndrueshmëri gjatë gjithë ditës pa ngurtësim ose shkrirje të padëshiruar. Aplikuesi i përshtatshëm, fleksibël dhe i butë lejon aplikim të lehtë, për të arritur një pamje natyrale dhe një përfundim mat.

Frame It Brow Pomade është pasuruar me vaj kokosi organik të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Samoa, Polinezi Franceze. Tekstura e saj është e lehtë, kremoze dhe jo ngjitëse, për rezultate të përsosura.

Ne gjurmuam dhe testuam Frame It Brow Pomade te 212 persona të gjinive, grupmoshave, nuancave të lëkurës dhe llojeve të ndryshme për të siguruar që produkti të funksionojë mirë për të gjithë. Pas aplikimit të parë:

83% pajtohen që Frame It ndihet rehat dhe e lëmuar në vetullat e tyre, duke dhënë një pamje natyrale.

81% e të testuarve konfirmuan se qimet e tyre të vetullave dukeshin dukshëm më të trasha pas një aplikimi.

86% mendojnë se produkti thahet shpejt pa u ngurtësuar apo shkrirë.

Frame It Brow Pomade vjen në një shishe qelqi të riciklueshme* me kapak alumini dhe furçë druri me majë.* Aty ku lejojnë pajisjet lokale. Ju lutemi hiqni etiketën përpara riciklimit. Kapaku/shkopi nuk është i riciklueshëm për shkak të kombinimit të materialeve.

 • E disponueshme në tre nuanca natyrale dhe një neutrale
 • Një formulë e lehtë, kremoze që i bën vetullat dukshëm më të trasha
 • Rezistent ndaj djersës dhe lagështisë, me një efekt afatgjatë
 • I pasuruar me vaj kokosi organik të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të
 • Komunitetit në Samoa, Polinezi Franceze
 • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I përshtatshëm për lëkurë dhe sy të ndjeshëm
 • Shishe qelqi e riciklueshme*

Aqua/Water/Eau, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire de Carnauba, Helianthus Annuus Seed Wax/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Acacia Senegal Gum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Pentylene Glycol, Propanediol, Olea Europaea Oil Unsaponifiables/Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Rhus Verniciflua Peel Cera, Shorea Robusta Resin, Mica, Tocopherol, Arachidic Acid, Myristic Acid, Oleic Acid [ /-CI 77499/Iron Oxides, CI 77492/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide].

 1. Zgjidhni ngjyrën e dëshiruar.
 2. Aplikuesi i furçës është i lehtë për t’u përdorur dhe lejon aplikim të saktë
 3. Filloni të aplikoni pomade nga pjesa më e trashë e vetullave, duke u krehur në drejtim të rritjes së qimeve. Vazhdoni të lani deri në mes dhe në fund të vetullave.
 4. Ngjyrosni, formoni dhe mbushni vetullat me vetëm disa goditje.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim