Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Furçë Buffing

Furçë Buffing

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,090L

Ndërtoni fondatintën tuaj për një përfundim të përsosur dhe me mbulim të plotë me furçën tonë vegane Buffing Brush. E mahnitshme me fondatintën tonë Matte Clay, thjesht vendosni fondatintën tuaj drejtpërdrejt në lëkurë dhe përhapeni me lëvizje rrethore për të krijuar një përfundim të barabartë dhe ndërtim të mbulimit që dëshironi. Më e mira nga të gjitha, Furça Buffing është pa mizori.

  • Furçë Buffing për fondatinta të lëngshme dhe kremoze
  • Bërë me bambu dhe alumin
  • Fije najloni
  • Vegane dhe pa mizori
  • E përsosur me fondatintën tonë Matte Clay

1. Përhapni fondatintën tuaj të preferuar në fytyrën tuaj, kudo që doni mbulim.
2. Përdorni lëvizje të buta rrethore për të përhapur fondatintën në lëkurën tuaj, duke krijuar një përfundim të patëmetë, madje të barabartë.
3. Aplikoni më shumë për të ndërtuar mbulimin.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim